ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące

zajęć komputerowych
 realizowanych w ramach projektu

„Wiedza moją potęgą”

Wszystkich uczniów klas I - II zainteresowanych uczestnictwem

w zajęciach komputerowych,

które odbywać się będą od września 2019r.

zapraszam na spotkanie organizacyjne,

które odbędzie się 11.06.2019r. o godz. 11.20 w sali nr 2H.

Maria Ciszewska

Zajęcia komputerowe
 realizowane w ramach projektu

„Wiedza moją potęgą”

Zajęcia komputerowe przeznaczone są dla uczniów klas drugich i trzecich. Może w nich uczestniczyć ośmiu uczniów wyłonionych podczas testu rekrutacyjnego. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu. Są to zajęcia dodatkowe obowiązkowe, rozpoczną  się od września 2019r.

Jednym z zadań współczesnej szkoły jest przygotowanie do uczniów  w życia w społeczeństwie informacyjnym. Bardzo szybkie tempo rozwoju technik informatycznych wymaga ich znajomości.  Projekt przeznaczony jest dla uczniów klas drugich   i trzecich szkoły podstawowej jako zajęcia dodatkowe i obowiązkowe. Przewiduje poszerzenie wiedzy uczniów o treści i umiejętności w dotychczasowym posługiwaniu się komputerem.

Możliwość kontaktu z tym urządzeniem jest dla dzieci wyzwaniem, które chętnie podejmują, a zdobyte umiejętności obsługi komputera pozwolą im lepiej funkcjonować w szkole i życiu dorosłym.

Maria Ciszewska