WIEDZA MOJĄ POTĘGĄ!

Od 1 września 2018 roku do 30 czerwca 2020 roku uczestniczymy w projekcie "Wiedza moją potęgą!"

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych oraz utworzenie w naszej szkole warunków do nauczania metodą eksperymentu.

Projekt przewiduje realizację następujących zajęć:

1) Badanie czystości wody, powietrza i gleby w gminie Kroczyce.

2) Badamy środowisko.

3) Fizyka to nie katastrofa.

4) Koło matematyczne.

5) Matematyka - zajęcia wyrównawcze.

6) Mały dziennikarz.

7) Zajęcia komputerowe dla klas młodszych.

8) Wycieczka edukacyjna.

9) Warsztaty/pokazy kuchni molekularnej.

Wiedza moją potęgą!

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego (Europejski Fundusz Społeczny), Priorytet XI Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, dla działania 11.1. Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego, dla poddziałania  11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego – konkurs

Cel projektu: Głównym celem projektu  jest rozwijanie u uczniów kompetencji kluczowych oraz stworzenie w szkole warunków do nauczania metodą eksperymentu. Ponadto w ramach działań projektowych zostaną zorganizowane i zrealizowane zajęcia dodatkowe dla uczniów. Zaplanowane zajęcia skupiają się głównie na naukach przyrodniczych i matematycznych.

Całkowita wartość projektu:  146 200,00 zł

Dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego: 131 580,00 zł

Projekt realizowany będzie w okresie od 01.09.2018 r. do 30.06.2020 r.