SPOTKANIE REKRUTACYJNE

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dotyczące zajęć

„Badanie czystości wody, powietrza i gleby w gminie Kroczyce”

realizowanych w ramach projektu „Wiedza moją potęgą!”

Wszystkich uczniów klas V-VIII zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach „Badanie czystości wody, powietrza i gleby w gminie Kroczyce” zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 14 grudnia 2018 roku o godzinie 11.20 w sali nr 5.

Danuta Bugaj, Aneta Grabowska

W dniu 14.12 odbyło się spotkanie rekrutacyjne dla uczniów chętnych do udziału w projekcie „Badanie czystości wody, powietrza i gleby w gminie Kroczyce”. Na spotkaniu prowadzący zapoznali uczniów z założeniami oraz celami projektu. Projekt ma na celu przybliżyć uczestnikom zagadnienia związane z ochroną środowiska, wzbudzić poczucie współodpowiedzialności za stan środowiska w najbliższym regionie. Uczniowie doskonalić będą umiejętność gromadzenia i przetwarzania informacji, zdobywania wiedzy poprzez eksperyment przyrodniczy oraz umiejętność naukowego rozumowania i wnioskowania. W spotkaniu brali udział uczniowie klas V, VI, VII. Do udziału w zajęciach zgłosiło się 15 uczniów, których podzielono na trzy pięcioosobowe grupy. Uczniowie dostali ulotki z krótką informacją na temat zajęć, którą mogli przedstawić rodzicom.